ПРИЧИНЫ ЗАКАЗАТЬ МЕБЕЛЬ У НАС
  • Cобственное производство мебели в Харькове;
  • Широкий ассортимент материалов и фурнитуры;
  • Мы используем только фирменные комплектующие и экологически чистые материалы;
  • Высококвалифицированные специалисты;
  • Современное оборудование итальянского, немецкого производства;
  • Творческий подход к разработке дизайн-проектов;
  • Гибкая ценовая политика - разумные цены с высоким качеством исполнения;
  • Удобное расположение офиса - ул.Отакара Яроша 9А офис 1А (м."Ботанический Сад");
Новости
<p>ПРИРОДНІСТЬ у кожній лінії
11.02.2017

ПРИРОДНІСТЬ у кожній лінії

Нові декори від Swisspan

На додаток до основної колекції ламінованих ДСП, яка налічує більше 150 декорів, та з метою задоволення ширшого сегменту споживачів, Swisspan by Sorbes представляє нову, ексклюзивну лінію декорів ламінованої ДСП NATUR (нім.- природа).

Декори нової колекції були ретельно відібрані з-поміж великої кількості варіантів. До уваги приймалися багато чинників: це і досвід провідних європейських виробників меблів і уподобання та вимоги вітчизняних споживачів.

Swisspan by Sorbes готова гнучко реагувати до потреб меблевого ринку. Це стосується як розширення кольорової гами ЛДСП, так і впровадження сучасних структур тиснення поверхні ламінованої ДСП, представлених в колекції NATUR. З випуском цієї колекції робота над її вдосконаленням та розширенням продовжується.

Виробники меблів, які почали використовувати у своєму виробництві декори нової колекції, окрім збільшення кількості замовників та розширення ринку збуту, отримують конкурентну перевагу, виступаючи законодавцями нової, сучасної культури якості життя. Окрім того, вони отримують додаткову зручність, використовуючи високоякісну ламіновану ДСП одного виробника для задоволення потреб споживачів всіх сегментів ринку.

Використання деревинних декорів колекції NATUR в інтер’єрі, і безпосередньо при виготовленні меблів, наповнює його теплом та затишком.

Swisspan by Sorbes NATUR – це сучасний тренд, з наголосом на екологічність та природні мотиви.

Меблі, виготовлені з використанням деревинних декорів колекції NATUR відмінно поєднуються з іншими матеріалами. І не важливо, який декор ви оберете, ваші меблі все одно будуть найяскравішим елементом в оформленні, оскільки сама природа створила найдосконаліший малюнок.

Всі сучасні деревинні декори, з яких складається колекція NATUR, представлені у максимально наближеному природному вигляді та трьох тисненнях, 2 з яких - нові: WL (Вудлайн), SG (Гладка матова), BS (Бюро-стиль).

Чекаємо на вас за адресою - вул. Отакара Яроша 9а, оф. 1а (м. «Ботаніческий сад») або по телефонам +38(057) 758-19-38, +38(095) 603 7272.